Hakkımızda

Sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim,bilgi ve birikim ile ülke genelinde ve uluslararası alanda bir çok başarılı projeye imza atan Sivatek,başarılı çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.Kalite ve yüksek standarttan ödün vermeyen firmamız endüstriyel elektrik pano sistemlerinin üretimi ve temini konusunda Egepan Elektrik Pano ve Siemens Elektrik Pano markalarının yetkili distribütörlüğünü başarı ile sürdürmektedir. 

Günümüz Dünyasının ve insan toplumlarının en büyük ihtiyacı olan enerji ihtiyacının karşılanması ve dağıtımı konusunda uluslararası laboratuvarlarca test edilmiş ve kalitesi belgelenmiş ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz.

Montaj ve kurulumlarını sağladığımız elektrik pano ürünlerinin tamamı Kema Laboratuvarlarınca test edilmiş ve bu testlerden başarı ile geçmiştir.Bir çok kalite ve sağlamlık belgesine sahip olan ürünlerimiz aynı zamanda ISO 9001 kalite belgesine de sahiptir.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte olan Sivatek, deneyimli,etkin ve uzman kadrosu ile hem sahada montaj ve kurulum hizmetlerini hem de idari yapısında ofis içi hizmetlerini müşterilerine tam profesyonellik ile sunmaya devam etmektedir.

Kesintisiz enerji ilkesini çalışma hayatına yansıtan ve bu uygulamaları sürdüren firmamız yurt içi ve yurt dışında hizmetleri talep edilen durumuna gelerek hem ülkemize hem de sektörüne katma değer sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.